Sony ujawniło Uncharted: The Nathan Drake Collection - raport

Kilka godzin za wcześnie.

1

Sklep PlayStation Store ujawnił właśnie jedną z największych „niespodzianek” tego roku - zbiorczą trylogię Uncharted: The Nathan Drake Collection.

Spostrzegawczy użytkownik forum dyskusyjnego NeoGAF znalazł banner reklamowy w mobilnej wersji amerykańskiego PS Store. Ups.

Szczegóły nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale najpewniej mamy do czynienia ze zbiorczym wydaniem Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3: Drake's Deception - w odświeżonych wersjach na PlayStation 4.

Spodziewamy się, że całość ukaże się jeszcze w tym roku, jako przedsmak zaplanowanego na 2016 r. Uncharted 4: A Thief's End.

Odświeżone wersje Uncharted na sprzęt obecnej generacji wydawały się być pewnikiem już od jakiegoś czasu, podczas gdy Sony wydawało konwersje innych gier, takich jak The Last of Us czy - wkrótce - God of War 3.

Na oficjalne potwierdzenie musimy jeszcze poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że doszło po prostu do pomyłki i reklamę opublikowano przedwcześnie. Zdaje się to sugerować sam Neil Druckmann, dyrektor kreatywny i scenarzysta serii.

„Cóż... Kilka godzin za szybko. Do zobaczenia rano” - napisał na Twitterze. Jego „rano” to u nas popołudnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami