Serwery Infinite Crisis zostaną wyłączone 14 sierpnia

MOBA z bohaterami DC zadebiutowała w marcu.

Przedstawiciele studia Turbine poinformowali dziś, że serwery gry Infinte Crisis zostaną wyłączone 14 sierpnia. Tytuł zadebiutował na Steamie 26 marca, a premierę poprzedziła trwająca ponad rok faza testów.

„To była szalenie trudna decyzja. W imieniu całego zespołu chcemy podziękować wam wszystkim za wsparcie, pomoc i rozwój najlepszej społeczności graczy” - napisali twórcy w krótkim ogłoszeniu.

Infinite Crisis to MOBA - podobna do tytułów takich jak League of Legends - w uniwersum DC. W grze pojawiają się między innymi Batman, Superman, Zielona Latarnia, Joker i inne postacie znane z seriali, komiksów czy filmów. To produkcja Free to Play.

Turbine to zespół odpowiedzialny za The Lord of the Rings Online, które przenosiło użytkowników do świata Władcy Pierścieni. Deweloperzy stworzyli też Asheron's Call, popularne MMORPG z 1999 roku.

Krótka przerwa? Zobacz także:

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami