Phil Harrison z działu Xbox w Europie odchodzi z Microsoftu

Po trzech latach pracy.

Phil Harrison, wiceprezydent europejskiego działu Xbox, opuszcza Microsoft po trzech latach od dołączenia do firmy - informuje MCV.

phil

Harrison nadzorował między innymi prace zespołów deweloperskich takich jak Rare czy Lionhead. Jego obowiązki przejął Kudo Tsunoda, który kilka lat temu aktywnie promował tytuły powstające z myślą o kontrolerze Kinect.

- Po sukcesach na stanowisku wideprezydenta marki Xbox w Europie, Phil Harrison postanowił skupić się na nowych ścieżkach kariery poza Microsoftem - powiedział szef Xboksa, Phil Spender.

- Phil był nieprzeciętnym liderem naszego europejskiego zespołu. Nadzorował produkcję w wielu nagradzanych studiach deweloperskich, mocno przyczyniając się do budowania pozycji marki na całym świecie.

Menedżer rozpoczął pracę w Microsoft jako wiceprezes w dziale Interactive Entertainment Business i szef do spraw gier na region EMEA, obejmujący także Europę. Wcześniej pracował na podobnych stanowiskach w Sony, gdzie spędził 16 lat.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami