Najnowszy patch do The Elder Scrolls Online to 20 GB zmian i nowości

System sprawiedliwości, dodatkowe talenty, poprawione animacje.

The Elder Scrolls Online otrzymało najnowszą aktualizację. To największy - ważący 20 GB - patch zaimplementowany od premiery gry. Produkcja zadebiutowała w kwietniu 2014 roku.

Nowości i poprawki to część przygotowań do zbliżającej się zmiany modelu biznesowego. Opłacanie abonamentu nie będzie wymagane już od 17 marca.

Jednym z najważniejszych dodatków związanych z rozgrywką jest system sprawiedliwości. Gracze mogą już - niczym w tradycyjnych odsłonach cyklu - okradać lub nawet mordować postacie niezależne.

Przyłapanie na gorącym uczynku zakończy się przyznaniem czteropoziomowego statusu poszukiwanego. W zależności od poziomu, strażnicy różnie zareagują na nasz widok.

Zaimplementowano także system mistrzowski - nowy element rozwoju postaci. Wybierając punkty z różnych kategorii zyskamy dostęp do pasywnych umiejętności. Całość przedstawiona jest na tle gwiezdnych konstelacji, co przypomina rozwiązania ze Skyrima.

Poza tym, ulepszono lokację samouczka i wprowadzenia fabularnego. Usprawniono także jakość animacji podczas walki z wykorzystaniem wszystkich rodzajów broni.

Pełny spis zmian znajdziecie na oficjalnym forum.

The Elder Scrolls Online jest obecnie dostępne na PC i komputerach Mac. Produkcja ukaże się 9 czerwca na konsolach PlayStation 4 i Xbox One

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami