Final Fantasy 10 / 10-2 HD Remaster ukaże się 15 maja na PS4

Za 50 euro (ok. 210 zł).

Odświeżone wersje gier Final Fantasy 10 i 10-2 zadebiutują 15 maja na PlayStation 4, w zestawie wycenionym w Europie na 50 euro (ok. 210 zł).

1
Edycja limitowana

W planach jest dystrybucja cyfrowa oraz sprzedaż w wydaniu pudełkowym. Przedpremierowe zamówienia tego drugiego nagradzane są wersją limitowaną, zawierającą steelbook z ilustracją Yoshitaki Amano. Nie wiadomo jeszcze, czy ta promocja dotyczy także Polski.

Final Fantasy 10/10-2 HD Remaster oferuje - poza ulepszoną grafiką - zremasterowaną ścieżkę dźwiękową oraz wsparcie dla trofeów. W Final Fantasy 10 możemy przełączać się pomiędzy oryginalną i odświeżoną muzyką.

Jest też opcja cross-save, umożliwiająca przenoszenie zapisów na konsole PlayStation 3 i PS Vita, gdzie produkcja Square Enix debiutowała w marcu ubiegłego roku.

Akcja pierwszej gry toczy się w świecie Spira, gdzie grupa awanturników zmaga się z potężnym potworem, znanym jako Sin. Gracz wciela się w Tidusa, którego rodzinne miasto zostaje zniszczone podczas ataku monstrum. 10-2 to bezpośrednia kontynuacja, ale już z nieco bardziej pozytywną atmosferą. Drużyna liczy tylko trzy postacie - są to same kobiety.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami