Noworoczna zniżka na zakupy w PlayStation Store dla wszystkich użytkowników

AKTUALIZACJA: Ujawniono kody zniżkowe.

Aktualizacja: Sony opublikowało kody zniżkowe dla wszystkich krajów.

W przypadku zakupów w Polsce należy skorzystać z kodu 9C38255C6L, by otrzymać 10-procentową zniżkę na zawartość koszyka w PlayStation Store.

Kody ważne są tylko do poniedziałku, 26 stycznia, do godziny 10. Promocja nie obejmuje subskrypcji PS Plus, aplikacji Music Unlimited i zamówień przedpremierowych.

*

Oryginalna wiadomość: Przedstawiciele Sony Computer Entertainment poinformowali, że wszyscy użytkownicy PlayStation Network otrzymają w najbliższy piątek zniżkowy kod do wykorzystania w PlayStation Store.

ps
Zniżki zawsze mile widziane

Dziesięcioprocentowy rabat będzie przysługiwał do jednorazowego zakupu.

Zniżki nie można wykorzystać w kilku przypadkach - przy zakupie subskrybcji PS Plus lub przy wypożyczaniu wideo. Gracze znajdą swoje kody bezpośrednio w sklepie PlayStation.

Z oferty należy skorzystać przed 26 stycznia, przed godziną 10:00.

Poza tym, wszyscy abonenci PlayStation Plus otrzymają za darmo pięciodniowe przedłużenie subskrybcji. Dodatkowe dni zostaną dodane do konta automatycznie, użytkownicy otrzymają tylko na skrzynki pocztowe wiadomość z potwierdzeniem przedłużenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

O autorze

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami