Moebius: Empire Rising ukazało się w pudełku, w polskiej wersji językowej

Przygodówka twórczyni Gabriel Knight.

Firma IQ Publishing poinformowała o premierze gry przygodowej Moebius: Empire Rising w naszym kraju. Produkcja ukazała się w wydaniu pudełkowym, w wersji z polskimi napisami.

1

Tytuł opowiada historię Malachiego Rectora, handlarza antykami obdarzonego fotograficzną pamięcią i niezwykłym talentem odróżniania cennych artefaktów i dzieł sztuki od najlepszych nawet podróbek.

Bohater otrzymuje od amerykańskiego rządu pewne tajemnicze zlecenie. Udaje się do Wenecji, gdzie musi rozwikłać tajemnicę pewnego morderstwa.

W polskim wydaniu pudełkowym znajdziemy jeszcze drukowany, kolorowy komiks, ścieżkę dźwiękową na płycie z gry i drukowaną pocztówkę. Zakup w sklepie Exerion.pl to także kupon rabatowy oraz drukowane opowiadanie Jane Jensen - „W ogień”.

Producentką Moebius: Empire Rising jest właśnie Jensen, wcześniej projektantka i scenarzystka Gabriel Knight 3.

Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na 80 zł. Cyfrowa wersja debiutowała na Steamie w kwietniu, ale bez polskiej wersji językowej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami