Halo: Master Chief Collection otrzymało kolejną aktualizację

523 MB poprawek i zmian.

Microsoft opublikował nową aktualizację zestawu Halo: Master Chief Collection na Xbox One, obejmującą 523 MB danych.

1

Łatka zawiera najnowszą porcję poprawek i usprawnień od studia 343 Industries, w tym zmiany związane z tworzeniem rozgrywek w trybie sieciowym, co pozostaje największa bolączką produkcji.

Uwzględniono także aktualizacje stabilności rozgrywki, osiągnięć, w systemach drużyn, lobby, we własnych trybach i interfejsie.

Wcześniej w tym tygodniu Bonnie Ross z 343 Industries przekazała graczom przeprosiny za problemy i przedłużające się oczekiwanie na poprawki. Studio opublikowało już jeden patch, który nie zmienił jednak sytuacji w znaczącym stopniu.

„W kwestii tworzenia meczów natrafiliśmy na niespodziewane problemy, które nie występowały podczas naszych wewnętrznych testów i które wywołały frustrację, w tym długie oczekiwanie na dołączenie do rozgrywki” - napisała menedżerka.

„Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny za opóźnienia i wszelkie negatywne aspekty od dnia premiery. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by uporać się z problemami.”

Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami