Twórcy Master Chief Collection przepraszają za problemy z trybem sieciowym

Pierwsza łatka nie pomogła.

Pomimo publikacji pierwszej aktualizacji, tryb sieciowy w Halo: Master Chief Collection nadal boryka się z błędami i problemami. Twórcy ze studia 343 Industries przeprosili za kłopoty w nowym komunikacie.

1
:(

Pomimo obiecywanych poprawek, gracze nadal narzekają na długie oczekiwanie w kolejkach na serwery podczas wyszukiwania meczów. Deweloperzy w ubiegły czwartek wydali patch, ale sytuacja nie uległa poprawie.

„Nie zapewniliśmy wrażeń z rozgrywki, na jakie zasługujecie” - napisała Bonnie Ross, szefowa 343. „Osobiście przepraszam w imieniu wszystkich zaangażowanych osób.”

„W kwestii tworzenia meczów natrafiliśmy na niespodziewane problemy, które nie występowały podczas naszych wewnętrznych testów i które wywołały frustrację, w tym długie oczekiwanie na dołączenie do rozgrywki.”

„Mogę zapewnić, że rozwiązanie tych kłopotów jest głównym priorytetem dla 343 Industries i zespołu Xbox. Analizujemy gromadzone dane i wprowadzamy poprawki po stronie serwerów.”

Ross zapewnia, że w planach na nadchodzące tygodnie są kolejne patche i usprawnienia.

„Znaczące postępy osiągniemy tylko poprzez wprowadzanie zmian jednocześnie po stronie serwerów i przez aktualizacje zawartości samej gry” - wyjaśnia menedżerka. „Aby przyśpieszyć proces, atakujemy problem non-stop z obu kierunków.”

„Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny za opóźnienia i wszelkie negatywne aspekty od dnia premiery. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by uporać się z problemami.”

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami