Jutro start imprezy Poznań Game Arena

Trzy dni prezentacji i atrakcji.

Już jutro na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpocznie się kolejna edycja imprezy Poznań Game Arena.

Pierwszy dzień - 24 października - zarezerwowany będzie jeszcze dla „Vipów”. „To dzień dedykowany precyzyjne wyselekcjonowanym gościom, reprezentującym branżę gier, rozrywki i multimediów oraz mediom” - wyjaśniają organizatorzy.

Sobota i niedziela to już atrakcje otwarte dla wszystkich. Pokazy i prezentacje swoich produktów szykują większe i mniejsze firmy, w tym Asus, Cdp.pl, Crytek, Intel, LG, Logitech, Microsoft, Nintendo, Nvidia, Techland, Ubisoft czy Wargaming.

Stoisko Techlandu zdominowane będzie przez grę akcji Dying Light, a uczestnicy PGA będą mieli okazję przetestować ten tytuł. CD Projekt szykuje koncert zespołu Percival, prezentację Wiedźmina 3 w polskiej wersji językowej czy konkursy z nagrodami.

Gaijin Enterainment pojawi się z War Thunder, a studio Wargaming zorganizuje turniej World of Tanks, w którym zmierzą się zespoły z Europy i Ameryki Północnej. Rozgrywki profesjonalistów obejrzą także fani StarCrafta 2 i League of Legends.

Microsoft planuje przedpremierowe pokazy Sunset Overdrive oraz Assassin's Creed Unity. Zabraknie Sony, ale konsole tego producenta mogą pojawić się na stanowiskach innych firm.

Nie zabraknie także atrakcji dla miłośników starszych gier oraz sprzętu, z możliwością wygrania karty GeForce GTX 970 od Nvidii włącznie.

Poznań Game Arena zakończy się w niedzielę o godzinie 18. Bilet jednorazowy kosztuje 17 zł. Więcej szczegółów na temat imprezy znaleźć można na oficjalnej stronie.

1

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami