Fractured Space - zapowiedziano taktyczny symulator statku kosmicznego

Jeszcze w tym roku w Early Access.

Brytyjskie studio Edge Case Games zapowiedziało swój debiutancki projekt - Fractured Space. Twórcy obiecują taktyczną walkę w kosmosie za sterami gigantycznych okrętów.

1

Jeszcze w tym roku produkcja zadebiutuje w programie Early Access na Steamie, ale pełne wydanie rozprowadzane będzie za darmo, na początku 2015 r. Platforma docelowa to PC.

Edge Case Games zostało założone przez deweloperów odpowiedzialnych w przeszłości za sfinansowane na Kickstarterze Strike Suit Zero.

„Przede wszystkim chcieliśmy zadbać o odpowiednie poczucie skali - uczestniczenie w ogromnych bitwach w przestrzeni kosmicznej we własnym okręcie, niszcząc jednostki przeciwnika i współpracując z zespołem na drodze do celu” - wyjaśnia James Brooksby, szef firmy.

Twórcy obiecują „otwarty” proces deweloperski, z szerokim udziałem społeczności. Deweloperzy zamierzają dzielić się pomysłami oraz prototypami i słuchać opinii fanów. Obecnie musimy zadowlić się kilkoma grafikami koncepcyjnymi.

2

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami