Ujawniono film z Dragon Age: Inkwizycja na najwyższych ustawieniach grafiki

Oraz szczegóły na temat aplikacji Keep.

W sieci pojawił się nowy materiał z rozgrywki w Dragon Age: Inkwizycja, prezentujący tę produkcję RPG w wersji PC na najwyższych ustawieniach graficznych.

Użytkownik o pseudonimie „rechyyy (clayman90)” zarejestrował niemal dziewięć minut ostatniego pokazu gry, gdzie tytuł włączono na potężnym komputerze. Przy ocenie jakości należy wziąć pod uwagę kompresję serwisu YouTube.

BioWare ujawniło też nowe szczegóły na temat aplikacji Dragon Age Keep, której celem jest zebranie wyborów graczy z poprzednich odsłon serii i eksportowanie ich później do Inkwizycji.

Jak się okazuje, program powstawała pierwotnie z myślą o Dragon Age 2 z 2011 roku, pod nazwą World Vault.

„Po wielu, wielu miesiącach stał się ostatecznie podstawą tego, co dzisiaj nazywamy Dragon Age Keep” - wyjaśniają deweloperzy we wpisie na oficjalnym blogu.

Twórcy postawili na sieciową aplikację, ponieważ niemożliwe będzie przeniesienie zapisów z poprzednich odsłon w „tradycyjny” sposób, z poziomu gry. Na przeszkodzie stanęła zmiana technologii i premiera na nowej generacji konsol.

Darmowe Dragon Age Keep pojawi się wkrótce w sklepie Origin. Program umożliwi dokładne odtworzenie podejmowanych wcześniej wyborów (o ile je pamiętamy) i zapoznanie się z fabułą poprzednich części. W efekcie wygenerowany zostanie plik, który przyda się w Inkwizycji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami