Nowe szczegóły na temat Skyhold, twierdzy gracza w Dragon Age: Inkwizycja

Decyzje, meble i rozmowy.

Twórcy Dragon Age: Inkwizycja ujawnili kilka nowych szczegółów na temat zamku Skyhold, czyli bazy wypadowej graczy w tej produkcji RPG.

1
Jedną z opcji będzie też taktyczny interfejs

Jak wynika z zapowiedzi opublikowanej przez serwis GameInformer, twierdzę zdobędziemy stosunkowo szybko, ale w toku rozgrywki i postępów w fabule odblokujemy kolejne komnaty i dodatkowe funkcje.

Gracze będą mogli podjąć sporo wyborów na temat kształtu naszego domostwa. Nie ustawimy każdego elementu umeblowania według własnych upodobań, ale możliwe będzie wybranie kilku ogólnych stylów dla poszczególnych obszarów.

W Skyhold zamieszkają Templariusze lub magowie, w zależności od naszych sympatii. Dekoracje nie wpłyną w żaden sposób na statystyki postaci.

Twierdza będzie też miała znaczenie strategiczne. Przy głównym stole przejrzymy raporty na temat poczynań naszych sił w terenie i wyślemy podopiecznych na nowe misje. Sprawdzimy też rosnące wartości naszych wpływów i potęgi - te dwie statystyki odegrają ważną rolę w rozwoju Inkwizycji.

Wizyta w sali tronowej pozwoli podjąć ważne decyzje, a w Skyhold spotkamy też naszych towarzyszy, z którymi będziemy mogli porozmawiać - na wzór obozu z Dragon Age: Początek.

Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje 21 listopada na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Poniżej kilka nowych screenów, w tym trzy wersje tego samego pomieszczenia, prezentujące zakres dostępnych zmian.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami