Dragon Age: Inquisition z komendami głosowymi na konsolach Xbox

Bez członków drużyny w DLC.

Posiadacze konsol Microsoftu będą mogli skorzystać z Kinecta także podczas rozgrywki w Dragon Age: Inquisition, wydając postaciom rozkazy za pomocą komend głosowych.

„Spodziewamy się, że edycje Xbox 360 i Xbox One ukażą się z wbudowaną obsługą poleceń głosowych, tak samo jak było w przypadku Mass Effect 3” - przyznał dyrektor kreatywny Mike Laidlaw w rozmowie z serwisem Total Xbox.

W planach jest też wsparcie dla aplikacji SmartGlass. - O ile będzie to miało sens - dodał producent Cameron Lee. - Chcemy, by Inquisition było doświadczeniem, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce: do pracy, autobusu, salonu czy łóżka.”

Cytowany już Laidlaw odpowiadał także na pytania Official Xbox Magazine, gdzie ujawnił między innymi, że dodatki DLC nie wprowadzą dodatkowych członków drużyny.

- System kompanów jest głęboko zintegrowany, więc nie możemy ich tak po prostu dodać, część informacji musi znaleźć się na dysku - wyjaśnił. - W przeszłości doprowadziło to do sytuacji, w której zarzucano nam, że gracze musza płacić za coś, co już posiadają. W tym przypadku idziemy inną drogą - w DLC nie będzie bohaterów rozszerzających drużynę.

Gracz wybierze z dziewięciu towarzyszy. Znamy już imiona sześciu z nich: Cassandra Pentaghast, Varric, Vivienne, Sera, Iron Bull oraz Solas.

Dragon Age: Inquisition zadebiutuje jesienią tego roku na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360 i Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami