Johnny Gat z serii Saints Row nowym wojownikiem w bijatyce Divekick

Najpierw na PS4 i Xbox One.

Bijatyka Divekick zadebiutuje w przyszłości na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, w wersji Addition Edition Plus. Z okazji tej premiery twórcy ze studia Iron Galaxy przygotowują nową postać - kolejnym wojownikiem będzie Johnny Gat, znany już z serii Saints Row.

Jak udowadnia poniższy zwiastun, wojownik otrzyma kilka ciosów specjalnych, takich jak przyzwanie samochodu. Bohater może też strzelać z Dubstep Gun oraz tworzyć czarne dziury.

„Standardowe” Divekick: Addition Edition debiutowało w ubiegłym tygodniu na PC, PlayStation 3 oraz PS Vita. Nadal nie wiadomo, kiedy humorystyczna bijatyka ukaże się na konsolach nowej generacji, ale więcej szczegółów mamy poznać w ten weekend, na imprezie PAX East, gdzie twórcy zaprezentują także jeszcze jedną nową postać.

W Divekick walczące postacie kontrolujemy za pomocą dwóch przycisków, odpowiedzialnych za skok i kopnięcie. Pomimo minimalistycznego podejścia, autorzy zdołali rozbudować tytuł, wprowadzając 13 postaci z różnorodnymi charakterystykami.

Studio Iron Galaxy z Chicago specjalizuje się głównie w konwersjach tytułów innych deweloperów na różne platformy sprzętowe (obecnie Borderlands 2 na PS Vita), ale ostatnio poinformowano, że zajmie się także dalszym rozwojem Killer Instinct na Xbox One.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami