Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Divekick ukaże się 20 sierpnia na PC

Równocześnie z wersjami na PS3 i PS Vita. Bijatykę wczoraj zaakceptowano w Greenlight.

Studio Iron Galaxy poinformowało, że Divekick ukaże się na PC już 20 sierpnia, razem z wersją PlayStation Network (na PS3 i PS Vita). Produkcję wyceniono na 10 dol. (ok. 32 zł).

Divekick to humorystyczna bijatyka, w której walczące postacie kontrolujemy za pomocą dwóch przycisków, odpowiedzialnych za skok i kopnięcie. Pomimo minimalistycznego podejścia, autorzy zdołali rozbudować tytuł, wprowadzając 13 postaci z różnorodnymi charakterystykami.

Początkowo produkcję planowano sfinansować na Kickstarterze, ale Iron Galaxy zdecydowało, że jest w stanie dokończyć produkcję we współpracy z One True Game Studios. Juz po publikacji pierwszego dema tytuł spotkał się ze sporym zainteresowaniem, a turnieje urządzono na tegorocznych targach E3 i imprezie dla fanów bijatyk - EVO 2013.

Zgranie premiery równocześnie z debiutem na PSN było możliwe dzięki akceptacji gry w programie Greenlight na Steamie, o czym informowaliśmy wczoraj.

Twórcy prezentują Divekick
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze