Afterfall: Reconquest - opublikowano pierwszy teaser nowej produkcji Nicolas Games

Epizodyczna gra twórców Afterfall: InSanity.

Polskie studio Nicolas Games opublikowało pierwszy zwiastun Afterfall: Reconquest - nowej odsłony serii Afterfall, powstającej we współpracy z IntoXicate Studios.

1

Produkcja będzie ukazywała się w epizodach. Wcielamy się w przedstawiciela rodu Corvin, ocalałego po apokaliptycznej katastrofie. Naszym zadaniem jest znalezienie winnych śmierci naszej rodziny i dokonanie zemsty.

„Każdej nocy prześladują cię koszmary, połączone w jakiś sposób z dzieciństwem. Problem polega na tym, że nie wiesz, czy śnisz o swoim własnym dzieciństwie” - czytamy w informacji prasowej.

Do zagłady świata doprowadziły nie tylko głowice nuklearne, ale także tajemnicza Entropia. Przetrwały tylko dwie grupy - jedną z nich są szczęśliwcy w górskich schronach. Po kilku latach pierwsze osoby wychodzą na powierzchnię w poszukiwaniu surowców, rozpoczynając tytułowy Reconquest.

„A druga grupa... Ich los pozostaje tajemnicą.”

Twórcy nie podali zbyt wielu szczegółów, ale można spodziewać się, że mamy do czynienia z grą akcji w TPP. Platforma docelowa to Steam, ale deweloperzy nie wykluczają przygotowania w przyszłości innych konwersji.

Pierwsza gra w uniwersum Afterfall, z podtytułem InSanity, ukazała się w listopadzie 2011 roku, lecz nie zdobyła przychylnych opinii w recenzjach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami