Dragon Age: Inquisition - nowe screeny

Trzy obrazki na koniec roku.

Studio BioWare, twórcy Dragon Age: Inquisition opublikowali garść nowych screenów ze swojego RPG, prezentując kilka lokacji, które zwiedzimy w świecie fantasy.

1
Screenshot z komentarzami twórców

Mark Darrah, producent wykonawczy serii opublikował na oficjalnym blogu podsumowanie aktualnych postępów w pracach nad grą. Wersja „świąteczna” obejmuje już podobno całą linię fabularną, z wszystkimi kluczowymi systemami rozgrywki.

Szczególnie interesujące są jednak trzy obrazki z różnych środowisk, widoczne powyżej.

„Lokacje są ogromną częścią zawartości Dragon Age: Inquisition” - wyjaśnia Darrah. „Bardzo ważne jest dla mnie, by gra obejmowała wiele różnorodnych środowisk. Nie tylko rozszerza to możliwości opowiadania historii, ale także umożliwia zaprezentowanie wielu różnych elementów. W produkcji stawiającej na odkrywanie nowych rzeczy jest to kluczowy aspekt.”

Po prawej widać kolejny model lokacji, tym razem opatrzony komentarzami i opiniami twórców, co prezentuje proces twórczy w BioWare.

W ubiegłym miesiącu wiele elementów gry można było zobaczyć w nagraniach, które pojawiły się w sieci, dokumentujących jedną z prezentacji.

Poniższy film przedstawia kilka środowisk oraz system dialogów i walki. Widać także zarządzanie ekwipunkiem, twierdzę i tryb taktyczny, powracający z Dragon Age: Origins (w 18 minucie).

Dragon Age: Inquisition ukaże się jesienią przyszłego roku, na PC i konsolach obu generacji. Więcej informacji znaleźć można w naszej zapowiedzi.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami