Tetsuya Nomura przyznaje, że Kingdom Hearts 3 nie będzie ostatnią odsłoną serii

„Zakończymy bitwy toczone przez ostatnie 10 lat.”

Twórca Kingdom Hearts, Tetsuya Nomura przyznał w rozmowie z serwisem LA Times, że seria nie zakończy się na trzech odsłonach.

- Nigdy tego tak nie planowaliśmy - mówił o określaniu Kingdom Hearts jako trylogii. - Jeśli chodzi o główną serię, w końcu mamy trzecią część, minęło już dziesięć lat.

- Nie mogę nazwać tego trylogią. Było już tyle spin-offów. W Kingdom Hearts 3 bitwy toczone przez bohaterów przez ostatnie 10 lat doczekają się zakończenia - dodał. - Taki jest plan. Ale seria będzie kontynuowana. Zakończy się jedynie walka z jednym z przeciwników, toczona od 10 lat.

Kingdom Hearts 3, zapowiedziane podczas tegorocznych targów E3, ukaże się na konsolach nowej generacji. Poza trzema „głównymi” odsłonami, seria doczekała się kilku spin-offów. Ostatni - Dream Drop Distance - debiutował w 2012 roku na Nintendo 3DS.

W nowej części bohaterem ponownie będzie Sora, współpracujący z postaciami z uniwersów Disneya: Kaczorem Donalem, Goofym czy Myszką Miki. Zadaniem graczy będzie znalezienie siedmiu Strażników Światła i ostateczne pokonanie Mistrza Xehanorta.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Red Dead Redemption 2 już dostępne na Steamie

Po miesiącu od premiery na platformie Rockstara i Epic Games Store.

Mod do Red Dead Redemption 2 pozwoli zostać stróżem prawa

Dzieło twórców podobnej modyfikacji do GTA 5.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami