Zobacz ponad 10 minut rozgrywki z Thief

Z komentarzem producenta.

Eidos Montreal przygotowało dziesięciominutowy zapis rozgrywki z Thief, pochodzący z targów E3. Producent gry, Stephane Roy objaśnia, co widzimy na ekranie, by później odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących rozgrywki.

Demo rozgrywa się w jednej z misji w środkowej fazie gry. Garrett postanowił ukraść cenny klejnot, należący do władającego miastem Barona. Do posiadłości znienawidzonego władcy zbliża się rozgniewany tłum, więc okolica aż roi się od strażników.

Podczas rozgrywki w lewym dolnym rogu widać ikonę informującą o poziomie ukrycia postaci, pomocną przy wybieraniu odpowiedniej ścieżki i gaszeniu kolejnych latarni za pomocą wodnych strzał.

Następnie Garrett eliminuje dwóch strażników, choć ogólnie preferuje działanie w cieniu. Roy objaśnił w późniejszej rozmowie, że będziemy mogli ulepszyć umiejętności bohatera, ale otwarta walka z większą grupą wrogów niemal na pewno zakończy się śmiercią.

Strzał z łuku w głowę jednego z przeciwników ilustruje wykorzystanie nowej opcji: Focus umożliwia dokładniejsze celowanie i podkreślenie interesujących obiektów na mapie, wyjawi także drogę do celu.

Roy zdradził, że poza głównymi misjami fabularnymi będziemy mogli także poruszać się swobodnie po otwartych lokacjach w miastach, gdzie znajdziemy także zlecenia poboczne.

Thief ukaże się w przyszłym roku na PC, PS4 i Xbox One.

Poniżej zapis rozgrywki. Akcja zaczyna się w okolicach 4 minuty i kończy 10 minut później.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami