Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Oferta Games with Gold w grudniu - Xbox 360 i Xbox One

Sacred 3, Thief i inne.

Microsoft ujawnił listę tytułów udostępnianych w grudniu w ramach promocji Games with Gold na konsolach Xbox 360 i Xbox One. Ponownie otrzymamy łącznie cztery produkcje.

Posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu przez cały miesiąc będą mogli pobrać RPG akcji The Incredible Adventures of Van Helsing.

Poza tym, na Xbox One dostępna będzie także skradanka Thief od studia Eidos Montreal - tytuł pojawi się w ofercie 16 grudnia, zostanie z niej usunięty dopiero 15 stycznia.

Użytkownicy X360 mogą liczyć na trzy gry. Od 1 do 15 grudnia można będzie pobrać produkcję tower-defence CastleStorm, a od 16 grudnia action-RPG Sacred 3. W drugiej połowie miesiąca na starszej konsoli dostępna będzie także strzelanka Operation Flashpoint: Dragon Rising.

By skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Aby pobrać grę za darmo w ramach subskrypcji, należy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold). Następnie trzeba potwierdzić zakup i pobrać grę.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Komentarze