GeForce Experience - narzędzie do optymalizacji ustawień grafiki na PC

Zamknięte testy dla 10 tys. użytkowników.

Nvidia szykuje beta-testy aplikacji GeForce Experience, która ma pomóc graczom w wybraniu odpowiednich ustawień graficznych w popularnych tytułach.

W pierwszej fazie testów udział weźmie 10 tys. użytkowników. Program wspiera karty graficzne z układem Fermi lub Kepler - serie 400, 500, 600 i wyższe.

article1
Główne okno programu

Główną funkcją GeForce Experience jest automatycznie rozpoznanie możliwości technicznych naszego komputera, wymiana informacji z serwerami Nvidia oraz zaproponowanie optymalnych ustawień, dopasowanych do posiadanej karty graficznej, procesora oraz monitora. Aplikacja informuje też o nowych sterownikach i pomaga w aktualizacji.

Na serwerach producenta znajdą się informacje zebrane przez profesjonalnych testerów. Wybrane tytuły są sprawdzane w różnych ustawieniach graficznych, na wielu konfiguracjach sprzętowych. Pracownicy Nvidia sprawdzą, jak poszczególne opcje wpływają na płynność rozgrywki, co pozwoli jak najlepiej dostosować grę do posiadanego peceta.

Wraz ze startem zamkniętych testów aplikacja oferuje wsparcie dla 32 tytułów. Na liście znajduje się m.in. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, The Elder Scrolls V: Skyrim czy The Sims 3. Wszyscy zainteresowani dostępem do GeForce Experience mogą rejestrować się na stronie programu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami