Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Borderlands 2, Overwatch i Cień Mordoru za darmo przez weekend

Plus inne gry.

Na czas trwania zbliżającego się weekendu deweloperzy kilku studiów zaoferowali swoje produkcje za darmo. Przetestujemy między innymi Borderlands 2, Overwatch i Śródziemie: Cień Mordoru.

Borderlands 2 to kontynuacja ciepło przyjętej post-apokaliptycznej gry, będącej hybrydą strzelanki i RPG. W sequelu deweloperzy z Gearbox Software dodali więcej niecodziennych broni, projektując oręż od kilku charakterystycznych producentów.

Wykonujemy szereg misji, pokonując kolejne hordy mniejszych i większych wrogów. Zagramy również z przyjaciółmi w trybie kooperacji. Grę pobierzemy na Steamie i przetestujemy do wieczora w niedzielę.

W oczekiwaniu na Borderlands 3

Overwatch należy do gatunku tak zwanych hero shooterów. Mamy więc kilkunastu bohaterów, różniących się nie tylko specyficznym wyglądem, ale umiejętnościami. Wśród tych ostatnich nie zabrakło silnych zdolności ostatecznych.

Niczym w grach typu MOBA wybierzemy spośród postaci ofensywnych, defensywnych, wspierających czy leczących i stoczymy bój z innymi zawodnikami. Produkcję przetestujemy na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Oferta zaczyna się dziś o 20:00 i skończy się w poniedziałek, 28 maja, o godz. 21:00.

Overwatch to szeroki wachlarz wojowników

Śródziemie: Cień Mordoru to prequel wydanego w 2017 roku Cienia Wojny. Fabułę umiejscowiono przed wydarzeniami z „Władcy Pierścieni”. Przejmujemy kontrolę nad Talionem, szukającym zemsty na sługusach Saurona.

Produkcja wyróżnia się systemem walki zaprojektowanym na wzór serii Batman: Arkham. Ważne są kombinacje ciosów i kontrataki. Cecha szczególną jest też system Nemezis, pozwalający na kontrolowanie armii orków. Grę również pobierzemy na Steamie i przetestujemy do wieczora w niedzielę.

Darmowy weekend to również Don't Starve Together, Left4Dead 2, DiRT 4, Dead by Daylight, a także Cities: Skylines i Tyranny. Na wszystkie wymienione gry przygotowano promocje. W przypadku zakupu, zachowamy poczynione w czasie darmowego weekendu postępy.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze