Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem - pierwsze rozszerzenie już w marcu

Twórcy nakreślają plan rozwoju gry.

Twórcy Anthem poinformowali, że produkcja już w marcu otrzyma dodatkową zawartość. Deweloperzy podkreślają, że to dopiero początek, a kolejne rozszerzenia trafią do graczy w późniejszym czasie.

Popremierową zawartość podzielono na trzy akty. Pierwszy z nich o tytule Echoes of Reality trafi do gry miesiąc po premierze i obejmie trzy duże aktualizacje.

Akt wprowadzi do Anthem ekstremalne warunki pogodowe oraz duże, dynamiczne wydarzenia w świecie gry, które odblokują dostęp do nowych lokacji, przeciwników i wyzwań.

Echoes of Reality uzupełni też grę o nowe nagrody, rozwinięty system progresji postaci, gildie i tablice wyników, nowe misje, jedną nową Twierdzę oraz ulepszenia dla javelinów (pancerzy).

BioWare nie ujawniło, kiedy gracze mogą spodziewać się pozostałych dwóch zaplanowanych aktów. Nie podano również ich nazw, ani tego, co wprowadzą do gry.

Anthem zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera gry została zaplanowana na 22 lutego. Wydawca gry, firma Electronic Arts, wierzy, że produkcja studia BioWare do końca marca sprzeda się w nakładzie 6 milionów egzemplarzy.


O autorze

Mikołaj Ciesielski

Contributor

Komentarze