Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alone in the Dark dostanie rozbudowany remake - ujawnił sklep

Pokaz jeszcze dzisiaj?

Dziś wieczorem firma THQ Nordic przeprowadzi pokaz gier, lecz wygląda na to, że jedną z pozycji już ujawniono. Belgijski sklep Smartoys opublikował bowiem kartę produktu dla remake’u Alone in the Dark.

Wieści przedstawione przez użytkownika AestheticGamer nie byłby do końca wiarygodne, gdyby nie fakt, że sklepowa witryna oferowała od razu zrzuty z ekranu oraz opis. Mamy więc otrzymać rozbudowane odświeżenie klasyka, ze sporą liczbą całkiem nowych elementów, na wzór Resident Evil 2.

„Grając jako Edward Carnby lub Emily Hartwood, eksploruj przeróżne lokacje, walcz z potworami, rozwiązuj zagadki i odkryj przerażającą prawdę posiadłości Derceto” - napisano. „Zaginął wujek Emily, gdzieś na głębokim południu USA w latach 1920. Razem z prywatnym detektywem rusza ona na poszukiwania”.

Możemy spodziewać się „dziwnych mieszkańców, koszmarnych królestw, niebezpiecznych potworów i odkrycia spisku zła”. AestheticGamer dodaje, że na bazie własnych źródeł może dodatkowo potwierdzić, że do zapowiedzi dojdzie właśnie dzisiaj wieczorem. Scenariuszem zajął się podobno Mikael Hedberg, twórca opowieści w horrorach Amnesia oraz Soma.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze