Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktorka grająca Abby w The Last of Us 2 chętnie wróci do roli w kontynuacji

Pomimo kontrowersji wokół postaci.

Laura Bailey, aktorka podkładająca głos postaci Abby w The Last of Us Part 2 przyznała, że bardzo chętnie powróciłaby do kontrowersyjnej roli.

Zdecydowanie wróciłabym do roli. Wiem, że wokół tej postaci jest dużo kontrowersji, ale to jedna z najważniejszych ról w moim życiu. Zdecydowanie chciałabym zagrać jeszcze raz Abby, gdyby tylko zdarzyła się taka możliwość. Cała ta seria gier jest cudowna i chciałabym zobaczyć kolejne części” - powiedziała artystka w wywiadzie dla portalu ComicBookMovie.

Oczekiwania aktorki mogą się spełnić, gdyż w zeszłym roku Niel Druckmann - dyrektor kreatywny gry - ujawnił, że zarys fabuły trzeciej części serii jest już gotowy, jednak do tej pory studio nie ruszyło z produkcją.

Pomimo braku odzewu od ekipy Naughty Dog, Laura Bailey nie może narzekać na brak ofert pracy. W zeszłym roku mogliśmy ją usłyszeć m.in. w roli Poliny Petrovej w Call of Duty Vanguard, a także szeregu seriali i filmów animowanych. Jej najnowszym projektem jest występ jako Lois Lane, czyli partnerka Supermana w animacji „Batman and Superman: Battle of the Super Sons”.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze