Skip to main content

AC Valhalla Świt Ragnaroku - heroiczna saga: Gullnamar

Lokalizacja wszystkich kartek z heroiczną sagą w regionie Gullnamar.

Heroiczna saga to kolejny typ znajdziek wprowadzony przez dodatek Świt Ragnaroku (ang. Dawn of Ragnarok) do Assassin's Creed Valhalla. Z tej strony dowiesz się gdzie znaleźć wszystkie kartki zawierające fragmenty sagi, które ukryte zostały w regionie Gullnamar.


Na tej stronie:


Heroiczna saga #1

Pierwsza z czterech tutejszych stron heroicznej sagi znajduje się na szczycie Pałacu Hreidmara (1), który odwiedzisz w trakcie zadania Uczony i kamień słoneczny, choć możesz tu także dotrzeć w późniejszym czasie.

Powiększone zdjęcie można pobrać i zobaczyć w całości w tym miejscu.

Poszukiwany przez ciebie przedmiot leży przy skrzyniach (2), na krawędzi muru.


Heroiczna saga #2

Drugą stronę znajdziesz na zachód od Pałacu Hreidmara (3) - to miejsce także odwiedzisz podczas wspomnianego zadania, szukając kamienia słonecznego.

Powiększone zdjęcie można pobrać i zobaczyć w całości w tym miejscu.

Fragment sagi (4) wisi na wysokim drzewie - zbliż się do przedmiotu i go zbierz.


Heroiczna saga #3

Trzecia i zarazem przedostatnia kartka ukryta jest w osadzie Uldar (5). Po wejściu do niej przejdź przez olbrzymią bramę (6) do części zwanej Stare miasto, które odwiedzisz w trakcie zadania głównego Skarbiec Starożytnych.

Powiększone zdjęcie można pobrać i zobaczyć w całości w tym miejscu.

Wdrap się na tutejszy most (7) biegnący nad zabudowaniami. Gdy będziesz na górze, odbij w lewo i wbiegnij do pomieszczenia, na końcu którego znajdziesz fragment sagi (8) do zebrania.


Heroiczna saga #4

Ostatnia część sagi znajduje się we wschodniej części regionu (9), w obrębie osady Mylna w Stifli, którą możesz najechać.

Powiększone zdjęcie można pobrać i zobaczyć w całości w tym miejscu.

Wejdź na dowolne wzniesienie i popatrz (od strony południowej) na budynek, przy którym jest młyn. Znajdziesz tam otwarte okno (10), przez które możesz wejść do środka.

Wbiegnij do pomieszczenia i zbierz fragment sagi leżący na szafce przy łóżku. To już ostatni przedmiot z tej grupy, który znajdziesz w Gullnamar.

Zobacz także: AC Valhalla Świt Ragnaroku - mityczne wspomnienia: Gullnamar

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Zobacz także