Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe Octodad: Dadliest Catch z datą premiery na Xbox One

Nowy model sterowania?

Gra zręcznościowa Octodad: Dadliest Catch ukaże się na Xbox One już w przyszłym tygodniu - 26 sierpnia.

Octodad: mistrz porządków

Studio Young Horses poinformowało na swoim blogu, że cenę ustalono na 15 dolarów (ok. 57 zł). W zestawie z grą otrzymamy pięć krótkich DLC: pierwszą randkę oraz pracę jako chirurg.

„Przyglądamy się także możliwości przygotowania alternatywnego systemu sterowania, unikatowego dla Xbox One” - czytamy dalej. Czyżby Kinect?

Produkcja studia Young Horses zadziała w rozdzielczości 1080p, a jednym z dostępnych trybów będzie kooperacja dla maksymalnie czterech osób, gdzie każdy gracz kontroluje inną mackę głównego bohatera.

Głównym bohaterem w humorystycznej produkcji jest ośmiornica, udająca standardowego członka rodziny. Robimy zakupy, prowadzimy dzieci do szkoły, gotujemy posiłki i sprzątamy mieszkanie, ale problemem jest sterowanie i opanowanie macek - każdą z nich kierujemy oddzielnie.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze