Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zręcznościowe Octodad: Dadliest Catch trafi latem na Xbox One

Osiem odnóży i 1080p.

Zręcznościowa gra Octodad: Dadliest Catch trafi latem tego roku na konsole Xbox One, w ramach programu ID@Xbox dla twórców niezależnych.

Piąteczka!

Produkcja studia Young Horses zadziała w rozdzielczości 1080p, a jednym z dostępnych trybów będzie kooperacja dla maksymalnie czterech osób, gdzie każdy gracz kontroluje inną mackę głównego bohatera.

W zestawie znajdziemy także dwa wydane już rozszerzenia: pierwsza randka z przyszłą żoną Oktotaty oraz scenariusz, w którym wcielamy się w chirurga.

Głównym bohaterem w humorystycznej produkcji jest ośmiornica, udająca standardowego członka rodziny. Robimy zakupy, prowadzimy dzieci do szkoły, gotujemy posiłki i sprzątamy mieszkanie, ale problemem jest sterowanie i opanowanie macek - każdą z nich kierujemy oddzielnie.

„Czar tej zabawnej produkcji zawiera się właśnie w absurdalnych zadaniach i losowych sytuacjach wytworzonych przez nasze nieudolne poruszanie się” - napisał w recenzji Łukasz.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze