Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zestawy PlayStation 4 z The Last of Us: Remastered trafią także do Polski

Razem z kontrolerem.

Polski oddział Sony potwierdził w odpowiedzi na pytanie Eurogamer.pl, że zestawy z konsolą PlayStation 4 i grą The Last of Us: Remastered dostępne będą również w Polsce.

Bundle obejmuje także kontroler DualShock 4. Cenę w Europie ustalono na 430 euro (ok. 1790 zł). Kwota zakupu w Polsce nie została określona i będzie „wyznaczana przez sieci dystrybucyjne” - dodaje przedstawicielka Sony.

Wydawca rozważa zaoferowanie zniżki dla posiadaczy oryginalnej wersji The Last of Us z PlayStation 3, ale nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji w tej sprawie.

Premierę wersji Remastered zaplanowano na 29 lipca tego roku. Gra zaoferuje obraz w 1080p, lepszą rozdzielczość modeli postaci, poprawione cieniowanie i oświetlenie, a także kilka poprawek w mechanice rozgrywki.

The Last of Us to najnowszy tytuł twórców przygodowej serii Uncharted - opowiada o losach dwójki bohaterów, którzy starają się przeżyć na Ziemi po tym, jak ludzkość zdziesiątkowała tajemnicza zaraza.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze