Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa mimika i zmarszczki w długim porównaniu The Last of Us Part 1 z wersją Remastered

Bohaterowie nabrali życia.

W sieci pojawił się prawie dziesięciominutowy materiał, porównujący nadchodzące The Last Of us Part 1 z poprzednią, zremasterowaną wersją gry. Film zestawia ze sobą dłuższe sceny fabularne i pozwala dobrze przyjrzeć się usprawnionej mimice bohaterów, ale uważajcie na spoilery.

Materiał pojawił się na kanale Speclizer specjalizującym się w tematyce The Last of Us. Na szczególną uwagę zasługuje ogromny skok jakościowy w prezentowaniu mimiki postaci. Ich oczy stały się żywsze, a emocje bardziej naturalne. Bohaterowie wyglądają za to na nieco starszych i mają więcej zmarszczek, co może być spowodowane ponownym wykorzystaniem modeli pochodzących z ostatniej odsłony serii.

Sporo na jakości zyskało też oświetlenie, które prezentuje się teraz bardziej realistycznie, ale za to geometria otoczenia nadal przypomina, że mamy do czynienia z nową wersją produkcji z 2013 roku. Mimo drobnych mankamentów całość prezentuje się znacznie żywiej i bardziej przekonująco.

The Last of Us Part 1 ukaże się na konsolach PlayStation 5 już 2 września tego roku. Jest to odrębna pozycja i aktualizacja z wersji PS3 i PS4 nie jest możliwa. Tytuł dostępny jest w przedsprzedaży i kosztuje 339 zł.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze