Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekła lista trofeów w The Last of Us Part 1. Platyna będzie łatwiejsza

Co za ulga.

Najnowsza wersja The Last of Us mierzy się przed premierą z wieloma wyciekami. Dzięki jednemu z nich poznaliśmy właśnie listę trofeów, jakie zdobędziemy. Wygląda na to, że odblokowanie platynowego trofeum będzie łatwiejsze i możliwe podczas pojedynczego przejścia gry.

W wersji Remastered lista trofeów była dość długa, a zdobycie „platyny” wiązało się z ukończeniem gry na każdym poziomie trudności i zebraniem wszystkich znajdziek. Trzeba było też w pełni ulepszyć broń palną i statystyki Joela, a nawet zaangażować się we wszystkie opcjonalne rozmowy. Wiele trofeów dotyczyło też rozgrywki dla wielu graczy i wymagało choćby rozegrania 168 meczów w trybie Frakcji.

Tymczasem w The Last of Us Part 1 nie będzie już trzeba przechodzić gry na najwyższych poziomach trudności, ulepszać wszystkich broni ani statystyk Joela. Tryb dla wielu graczy został całkowicie wycięty wraz z towarzyszącymi mu trofeami. Pojawiły się też nowe wyzwania, jak pogłaskanie psa czy ulepszenie i zniszczenie każdej broni białej.

Twórcy nie byli zbyt wylewni, jeśli chodzi o nową zawartość czy zmiany, które wprowadzili w porównaniu z poprzednią wersją gry, ale dzięki ostatnim przeciekom wiemy coraz więcej. Zobaczyliśmy m.in. nowe stroje dla Ellie czy szersze porównanie remaku z wersją remastered.

Read this next