Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zelda: Breath of the Wild z przepustką sezonową za 20 euro

Pierwsze DLC w dniu premiery.

Nintendo idzie z duchem czasu i informuje, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild otrzyma przepustkę sezonową na dodatkowe treści, oferowane w ramach dwóch większych pakietów.

Pierwszy season pass dla głównej odsłony tej serii wyceniono na 20 euro (ok. 87 zł). Sprzedaż rozpocznie się w dniu premiery gry, 3 marca.

Season pass

Pierwszy bonus - trzy dodatkowe skrzynie ze skarbami - odbierzemy już w dniu zakupu. W jednym z kufrów znajdzie się koszulka dla Linka, z wzorem Nintendo Switch.

Na „właściwą” przepustkę sezonową składają się jednak dwa pakiety rozszerzeń i nowości.

Pierwsze DLC ukaże się latem tego roku, dodając wyzwanie Cave of Trials, czyli podziemie o poziomie trudności rosnącym wraz z kolejnymi piętrami, pełne wrogów do wyeliminowania.

Do tego wyższe ustawienie ogólnego poziomu trudności w grze oraz „dodatkowa opcja na mapie”, cokolwiek to oznacza.

Później - zimą - ukaże się drugi pakiet DLC, zawierający nową linię fabularną, podziemie do zwiedzenia oraz „dodatkowe wyzwania”.

Nintendo potwierdziło, że elementów przepustki sezonowej nie będzie można kupić osobno, nawet jeśli graczy bardzo zainteresuje drugi zestaw treści.

Season pass dostępny będzie także dla wersji Wii U. Tak - z koszulką Nintendo Switch.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze