Skip to main content

Zbrojownia niedługo zawita do Assassin’s Creed Valhalla. Nowa wersja opcji z Odyssey

Z pięcioma zestawami ekwipunku do wyboru.

Niedługo w Assassin’s Creed Valhalla pojawi się zbrojownia, czyli nowy rodzaj budynku do postawienia w wikińskiej osadzie. Ubisoft opublikował krótkie wideo z konstrukcją.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie obiekt trafi do gry, ale pewnym jest, że będzie częścią majowej aktualizacji tytułu. We wpisie na Twitterze twórcy zapewniają, że „coś interesującego nadejdzie wkrótce”, odnosząc się do budowli.

Zbrojownia jest nowym budynkiem, który gracze postawią w Kruczej Przystani, a więc wiosce głównego bohatera lub bohaterki. Konstrukcja zapewni użytkownikom dostęp do funkcji, która pojawiła się w Odyssey w ramach jednego z popremierowych patchy.

Funkcja umożliwi utworzenie maksymalnie pięciu różnych kompletów oręża, pancerza i umiejętności, a pomiędzy każdym będzie można przełączać się w dowolnym momencie. Nowością jest fakt, że poszczególne zestawy zobaczymy we wspomnianej strukturze na stojących manekinach.

Data publikacji aktualizacji ze zbrojownią nie jest na razie znana, aczkolwiek powinna ukazać się jeszcze w tym miesiącu. Budynek jest jedną z atrakcji, które Ubisoft przygotował z myślą o Assassin’s Creed Valhalla, rozwijanym już kolejny rok.

Zobacz także