Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zawartość Arma 3: Apex w nowym dzienniku deweloperskim

Premiera w czerwcu.

Niemal dokładnie rok temu deweloperzy z czeskiego Bohemia Interactive zaprezentowali rozszerzenie Apex do strzelanki Arma 3, na imprezie PC Gaming Show przed targami E3.

Wszystko wskazuje na to, że na dodatek nie będzie trzeba już czekać zbyt długo - twórcy wrócą w poniedziałek wieczorem na tę samą konferencję, by ujawnić dokładną datę premiery.

Tymczasem opublikowano obszerny dziennik deweloperski, w którym twórcy prezentują sporo elementów rozszerzenia, koncentrując się na głównej innowacji, czyli archipelagu Tanoa.

Nowy obszar obejmie 100 kilometrów kwadratowych przestrzeni, opanowanej przez rywalizujące ze sobą frakcje, w tym bandytów i byłych przedstawiciele organizacji militarnych.

Do tego 13 kolejnych broni, nowe uniformy i wyposażenie, dziesięć pojazdów, kampania z kooperacją dla maksymalnie czterech osób i nie tylko.

Twórcy stawiają w Apex na nieco bardziej futurystyczne elementy ekwipunku i gadżety, z samolotami pionowego startu i lądowania włącznie.

Rozszerzenie można już zamawiać na Steamie, wycenione obecnie na 24 euro (ok. 104 zł). Wkrótce po premierze kwota zakupu wzrośnie o 20 procent.

Arma 3 to realistyczny symulator współczesnego pola walki. Produkcja debiutowała we wrześniu 2013 roku. Koncentruje się na zmaganiach sieciowych, ale oferuje także kampanię dla pojedynczego gracza.

Cover image for YouTube videoArma 3 Apex - Developer Diary: Setting & Content

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

ARMA 3

PC

Powiązane tematy
PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze