Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Za tydzień premiera Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy HD na iOS

Dwa miesiące wcześniej, niż planowano.

Jeszcze w kwietniu Capcom informował, że premierę Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy HD opóźniono do lipca. Okazuje się jednak, że plany ponownie zmieniono, a zestaw ukaże się wcześniej - 30 maja.

Dwie pierwsze sprawy udostępnione będą za darmo - po ich rozwiązaniu podejmiemy decyzję o zakupie. Pierwszy tytuł wyceniono na 6 dol. (ok. 20 zł), pozostałe dwa - na 7 dol. (ok. 23 zł). Można też zdecydować się na kupno całego zestawu - za 17 dol. (ok. 56 zł).

Wersja HD po prawej

Do wersji HD przeniesiono oryginalną trylogię: Phoenix Wright: Ace Attorney, Justice for All oraz Trials and Tribulations. Trzy tytuły dostosowano do możliwości wyświetlaczy Retina. Pojawią się także opcje społecznościowe, jak „Everyone Object!”, w którym „gracze mogą wyrazić swoje niezadowolenie z codziennego życia, w stylu Phoenixa”, cokolwiek by to miało znaczyć.

Capcom nie wspomina o wersji na Androida, którą pierwotnie planowano.

Jeszcze w tym roku ukaże się także nowa odsłona serii na konsolę Nintendo 3DS - Phoenix Wright: Ace Attorney - Dual Destinies. Poniżej trailer produkcji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze