Skip to main content

Przepustka sezonowa do Watch Dogs Legion z egzemplarzem pierwszej części serii

W pakiecie z dodatkami.

W skład przepustki sezonowej do Watch Dogs Legion wejdą nie tylko rozszerzenia do gry, ale również egzemplarz pierwszej części serii.

Gra oferowana jest w edycji kompletnej, a więc zawierającej podstawową produkcję i wszystkie DLC. Nie wyjaśniono jednak kwestii dostępności tytułu na PS5 i Xbox Series X, choć możliwe, że pozycję uruchomimy na nowych konsolach w ramach wstecznej kompatybilności.

Pierwszy Watch Dogs bonusem do przepustki sezonowej

Poza grą nabywcy przepustki sezonowej do Watch Dogs Legion otrzymają dwa rozszerzenia fabularne, z akcją po wydarzeniach z głównej kampanii. Do tego cztery bonusowe postacie z unikatowymi umiejętnościami, trzy misje DedSecu i skórkę pojazdu o nazwie DedSec.

Nową odsłonę cyklu osadzono w niedalekiej przyszłości. Produkcja przeniesie graczy do Londynu, a najważniejszym elementem rozgrywki będzie możliwość kierowania rekrutowanymi do grupy hakerów postaciami niezależnymi.

Zobacz na YouTube

Zobacz też: Graliśmy w Watch Dogs Legion - świetna ewolucja serii

Watch Dogs Legion zadebiutuje 29 października na PC, PS4 i Xbox One. W późniejszym terminie pojawi się również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X.

Źródło: Ubisoft

Zobacz także