Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs za darmo w Epic Games Store

Oraz The Stanley Parable.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, w Epic Games Store udostępniono za darmo pierwszą część Watch Dogs.

Aby otrzymać bezpłatny egzemplarz produkcji, na karcie katalogowej tytułu należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się 26 marca o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Akcja wydanego w 2014 roku Watch Dogs toczy się w Chicago. Głównym bohaterem jest Aiden Pierce - haker potrafiący przejmować kontrolę nad rożnymi urządzeniami, w tym systemami bezpieczeństwa miasta, co można wykorzystać w rozgrywce.

To nie wszystko, ponieważ udostępniono również drugą produkcję - przygodowe The Stanley Parable. Tytuł zdobyć można w podobny sposób: wystarczy na karcie gry wcisnąć przycisk „Pobierz”. Promocja także obowiązuje do 26 marca.

Zobacz: Watch Dogs - Poradnik, Solucja

Jednocześnie poinformowano, że następnymi darmowymi grami dla użytkowników Epic Games Store będą muzyczne Figment oraz nastawione na akcję Tormentor X Punisher od niezależnego zespołu E-Studio.

Następnie: Teraflopsy nie mają znaczenia - były programista Crytek o mocy konsol

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze