Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs z nowymi misjami i wydarzeniami dzięki modyfikacji

Living_City.

W serwisie ModDB opublikowano modyfikację Living_City do gry Watch Dogs. Mod powstawał ponad rok i zmienia wiele aspektów produkcji Ubisoftu.

Przede wszystkim, otrzymujemy nowe misje. W jednej z nich Aiden zajmuje się chociażby odbudowywaniem kryjówki w motelu Owl.

Wprowadzono też losowe wydarzenia, które mogą aktywować się w różnych momentach eksploracji Chicago. To zarówno pościgi policji za bandytami czy też opancerzone wozy do zhakowania. Są też nowe opcje interakcji z telefonami mieszkańców.

Twórca dodał także 19 czerwonych stref na mapie, które są patrolowane przez gangsterów. Możliwe jest zwabienie w te obszary policji, co skutkuje otwartą walką na ulicach.

Zobacz na YouTube

Living_City odblokowuje też wnętrza wielu budynków, które Aiden zwiedzał w trakcie kampanii fabularnej, ale później były one niedostępne. Możemy więc ponownie odwiedzić chociażby więzienie.

Inne zmiany to ograniczenie noszonej przez postać broni tylko do jednego karabinu lub pistoletu, a także wprowadzenie fałszywych zleceń - jeśli bohater je przyjmie, może okazać się, że to zasadzka.

Read this next