Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyścigi resoraków - nowy gameplay z Hot Wheels Unleashed

Rywalizacja miniaturowych aut.

Włoskie studio Milestone opublikowało materiały, które przedstawiają fragmenty rozgrywki z Hot Wheels Unleashed - gry wyścigowej z tytułowymi samochodzikami.

Deweloperzy udostępnili zwiastun, który prezentuje sceny kilku zmagań z perspektywy różnych modeli tak zwanych „resoraków”, czyli zabawkowych aut. Rozgrywka toczy się na torach w rozmaitych lokalizacjach - na trasach nie brakuje przepaści i ramp.

Znacznie dłuższy gameplay pokazano w trakcie wczorajszego streamu zorganizowanego przez studio Milestone i opatrzonego komentarzem twórców. Fragmenty rozgrywki rozpoczynają się od około 20. minuty wideo, a wszystkie sekwencje pochodzą z wczesnej wersji alfa gry.

W grze pojawi się ponad 60 modeli tytułowych samochodzików od firmy Mattel, a kolejne deweloperzy zamierzają dodać po premierze. Wozy odwzorowano z dbałością o szczegóły, a każdy wyróżni się unikalnymi statystykami, które wpłyną na sposób jazdy.

Hot Wheels Unleashed ukaże się 30 września na PC i wszystkich konsolach.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze