Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano darmowe The Division Heartland

Na PC i konsole.

  • Powstaje gra Free to Play w uniwersum The Division
  • Premiera na przełomie 2021 i 2022 roku
  • Ujawniono też mobilną odsłonę cyklu

Ubisoft ujawnił The Division: Hearthland - darmową grę w świecie serii sieciowych strzelanek. Produkcja ukaże się na przełomie 2021 i 2022 roku na PC, konsolach i usługach w „chmurze”.

Szczegółów na temat projektu nie ujawniono zbyt wiele. Twórcy obiecują jednak, że to samodzielny tytuł, niewymagający do zabawy znajomości poprzednich części serii. Akcję osadzono w nowej lokacji, a pozycja zaoferuje „świeże spojrzenie” na uniwersum.

The Division Heartland to gra Free to Play

Na stronach serii The Division można zapisać się do testów gry - należy wybrać preferowaną platformę sprzętową (do wyboru są PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One) oraz zalogować na konto Ubisoftu. Za produkcję odpowiada studio Red Storm.

Poinformowano jednocześnie, że trwają też prace nad mobilną odsłoną cyklu. Nie przedstawiono jednak żadnych detali - szczegóły francuski wydawca ujawni w późniejszym terminie.

Wszystkie projekty ze świata The Division

Przypomniano także, że powstaje nowa zawartość do The Division 2 - dodatki zaoferują zupełnie nowy dla serii tryb rozgrywki i niedostępne wcześniej sposoby rozwoju postaci. To nie wszystko, ponieważ przygotowywany jest film na podstawie sieciowych strzelanek z Jessicą Chastain i Jakiem Gyllenhaalem w obsadzie.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze