Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

WWE 2K16 pozwoli zagrać jako Terminator

Bonus do preorderów.

Osoby decydujące się na złożenie przedpremierowych zamówień na bijatykę WWE 2K16 mogą liczyć na interesujący dodatek - możliwość gry jako Terminator z oryginalnych filmów z tej serii.

Łącznie otrzymamy dwa modele T-800: jeden z oryginalnego „Terminatora” z 1984, a drugi z sequela „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 r.

Szczegóły na temat rozszerzenia są obecnie skąpe. Wydawca przygotował jedynie poniższy film wideo, w którym Arnold Schwarzenegger i gwiazdy WWE odgrywają słynną scenę w barze.

WWE 2K16 ukaże się 30 października na PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

„W życiu osiągnąłem wiele, ale zawsze twierdziłem, że sukces oznacza zawsze być głodnym, zawsze próbować przesuwać granice swoich możliwości” - komentuje Schwarzenegger.

„Dołączenie do Hali Sław WWE było dla mnie prawdziwym zaszczytem, a teraz moja spuścizna w świecie WWE powiększy się o jedną z moich największych ról.”

Obecność Terminatora może wynagrodzić fanom fakt, że w produkcji nie pojawi się słynny Hulk Hogan. Ten zapaśnik miał wygłaszać rasistowskie komentarze, co nie spodobało się włodarzom organizacji WWE - zdecydowano się zakończyć współpracę.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze