Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

WRC 4: FIA World Rally Championship zadebiutuje w październiku

Rajdowa seria od Milestone z nowym wydawcą.

WRC 4: FIA World Rally Championship od studia Milestone ukaże się w październiku. Nową odsłonę serii wyda Bigben Interactive, a nie - jak poprzednie - firma Black Bean Games. Produkcja trafi na PS3, Xboksa 360, PC oraz PS Vitę.

WRC 3 może pochwalić się średnią 68% w serwisie Metacritic

„Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że zostaliśmy wydawcą tej słynnej serii gier rajdowych” - napisał w oświadczeniu prezes Bigben Interactive, Alain Falc. „To nowy krok w partnestwie z Milestone. Nasze wysiłki skupią się na dostarczeniu graczom najbardziej kompletnej i realistycznej produkcji WRC”.

Tytuł pozwoli graczom uczestniczyć we wszystkich wyścigach tegorocznego sezonu WRC. W grze znajdą się oczywiście oficjalne drużyny oraz auta. Wśród usprawnień wymienianych w informacji prasowej pojawia się m.in. nowa wersja silnika graficznego oraz rozbudowany tryb kariery.

Gracze mogą również spodziewać się większej różnorodności tras, z których każda posiadać ma własny „charakter” i unikalne warunki pogodowe.

Deweloperzy zaznaczyli, że produkcji WRC 4 przyświecają dwa hasła: „realizm i zaangażowanie odbiorcy”.

Tagi

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze