Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wokalista System of a Down stworzy muzykę do Morning Star

Strzelanka z oprawą dźwiękową autorstwa Serja Tankiana.

Wokalista System of a Down - Serj Tankian - stworzy muzykę do Morning Star, strzelanki na urządzenia przenośne.

- Jesteśmy fanami Serja od dłuższego czasu. Współpraca z artystą pomoże nam stworzyć jeszcze lepszą grę. Mamy pewność, że Tankian zinterpretuje historię i stworzy klimatyczną, mroczną i dramatyczną ścieżkę dźwiękową - mówi Alex Seropian, współzałożyciel studia Industrial Toys, które zajmuje się produkcją Morning Star.

Wypowiadał się także sam zainteresowany. - Praca daje mi dużo radości. Mogę stworzyć muzyczne światy na potrzeby światów wizualnych w grze. Choć tytuł będzie nastawiony głównie na akcję, niektóre przerywniki filmowe i krajobrazy są bardzo inspirujące - dodał muzyk.

O Morning Star pisaliśmy tydzień temu, gdy twórcy zapowiedzieli produkcję. Gra będzie nowoczesną strzelanką, podobną do Call of Duty czy Halo. Ale w przeciwieństwie do wspomnianych tytułów, projekt studia Industrial Toys ukaże się tylko na urządzeniach mobilnych, wyposażonych w ekrany dotykowe.

Poniżej pierwszy trailer produkcji, z muzyką Tankiana:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze