Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiemy, jakie sceny usunięto z filmu „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”

Uwaga na spoilery.

Po blisko dwóch miesiącach od premiery „Strażników Galaktyki: Volume 3” ujawniono listę scen, które wycięto z finalnej wersji filmu. Pojawią się one w przyszłości w wydaniu Blu-Ray. Okazało się, że twórcy zrezygnowanli z niektórych sekwencji ze Star-Lordem czy Adamem Warlockiem, ale - co ciekawe - mieli w zanadrzu alternatywne zakończenie.

Uwaga na spoilery związane z fabułą „Strażników Galaktyki: Volume 3”.

Przypomnijmy, że trzecia część jest zwieńczeniem historii o popularnej grupie superbohaterów i ostatnim projektem Jamesa Gunna dla Marvel Studios. Szczególnie dużo uwagi tym razem poświęcono Rocketowi i jego pochodzeniu. Ponadto pierwszy raz pokazano High Evolutionary, czyli fikcyjną postać z komiksów Marvela, która stała się głównym antagonistą w widowisku.

Lista wyciętych scen z produkcji „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” wraz z ich oryginalnymi nazwami:

  • „A Bit Much” - Adam Warlock tłumaczy Ayeshi, co planuje zrobić ze Strażnikami
  • „A Lending Hand” - Peter Quill wyciąga rękę do rannego człowieka na Counter-Earth i pokazuje, że nie chce zrobić mu krzywdy
  • „Drax's Analogies and Metaphor” - Drax przedstawia Peterowi kilka interesujących analogii życiowych i metafor
  • „The Perfect Society” - High Evolutionary ujawnia swoją misję udoskonalenia wszechświata
  • „The Search for 89P13” - Behemoth przynosi niezbyt dobre wieści dla High Evolutionary
  • „Annoyed Peter” - Peter irytuje się podczas zmieniania tarczy
  • „A Burning Escape” - Peter biegnie z powrotem, aby złapać jeszcze swój odtwarzacz muzyki, zanim ucieknie z płonącego Arête
  • „Knowhere After the Battle” - High Evolutionary zostaje sprowadzony z powrotem do Knowhere i zamknięty, podczas gdy Kraglin rekrutuje Adama Warlocka
Film „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” przyniósł widzom wiele wzruszających pożegnań

Jak czytamy na portalu GamesRadar+, pomimo że los High Evolutionary pozostawiono do interpretacji publiczności, to Gunn potwierdził, że złoczyńca żyje i jest uwięziony na Knowhere. Potwierdza to też usunięta scena, która ma zostać dorzucona jako dodatkowa zawartość do wydania Blu-Ray. Płyty z produkcją pojawią się na półkach sklepowych 1 sierpnia, ale na razie tylko w USA.

Warto zauważyć, że wraz z filmem „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” z MCU pożegnali się Zoe Saldana (Gamora) i Dave Bautista (Drax). Co ciekawe, wspomniana artystka między innymi dzięki projektom Marvela dokonała historycznego osiągnięcia. Jest pierwszą na świecie aktorką, mającą na koncie występy w czterech widowiskach, które zarobiły ponad dwa miliardy dolarów. Były to „Avatar”, „Avatar: Istota wody” (w obu wcieliła się w Neytiri), „Avengers: Koniec gry” i „Avengers: Wojna bez granic”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Jusiński

Jakub Jusiński

Autor

Wielki fan kina wojennego i dramatów historycznych. Kuba zajmuje się głównie pisaniem newsów ze świata filmów, seriali i VOD.

Komentarze