Skip to main content

„Strażnicy Galaktyki vol. 3” z nową zapowiedzią. Emocjonalny finał trylogii

Premiera 5 maja.

Marvel Studios opublikowało kolejną zapowiedź filmu „Strażnicy Galaktyki vol. 3”, który będzie emocjonalnym zwieńczeniem znanej trylogii. Przypomnijmy, że będzie to ostatnia odsłona Strażników w tym składzie.

Z wytwórnią żegna się między innymi reżyser widowiska James Gunn, czyli jeden z nowych szefów DC Studios. Filmowiec będzie odpowiedzialny za rozpoczęcie nowej ery w DC. Natomiast Dave Bautista po raz ostatni wystąpi w roli Draxa i - jak sam stwierdził - chciałby zająć się teraz „poważniejszymi rzeczami”.

James Gunn rozpisał także scenariusz do obrazu „Strażnicy Galaktyki vol. 3”Zobacz na YouTube

Opublikowany zwiastun filmu „Strażnicy Galaktyki vol. 3” pokazał kilka nowych scen z produkcji, ale głównie potwierdził wcześniejsze informacje. Star-Lord (w tej roli Chris Pratt) po raz kolejny zbierze bohaterów i wspólnie spróbują uratować uniwersum. Okazuje się, że będzie to dla niektórych misja przekraczająca ich możliwości.

Ponadto zajrzymy do wzruszającej przeszłości Rocketa, który według twórców będzie „najsmutniejszą istotą w całym wszechświecie”. Nie zabraknie także świetnego humoru i zabawnych dialogów pomiędzy bohaterami. W obsadzie znalazły się też takie gwiazdy jak Sylvester Stallone, Zoe Saldana, Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sean Gunn, Will Poulter i Chukwudi Iwuji.

Premierę filmu „Strażnicy Galaktyki vol. 3” zaplanowano na 5 maja tego roku. Za to już 17 lutego na dużym ekranie pojawi się inna produkcja Marvela pod tytułem „Ant-Man i Osa: Kwantomania”.

Zobacz także