Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiemy, co może trafić do Helldivers 2 w aktualizacjach. Gracze przeszukali pliki

W tym elementy z „jedynki”.

Dataminerzy zabrali się za przeszukiwanie plików Helldivers 2, ujawniając szereg elementów, które mogą - lecz nie muszą - pojawić się w grze w przyszłości.

Deweloperzy pochwalili się niedawno, że rozwiązali już problemy z serwerami, więc mogą teraz zabrać się za inne elementy, w tym właśnie za nowe treści. Nie podano szczegółów, lecz pewne wskazówki zaoferował niejaki „stodal” w serwisie Reddit.

Ten zauważa, że na początku natknął się na zaszyfrowane dane, lecz wkrótce w plikach gry pojawiły się już fragmenty pisane „czystym” tekstem. Wśród niewykorzystanych elementów znaleźć można między innymi „DropoffCombatWalker”, co jest zapewne nawiązaniem do egzoszkieletu EXO-44.

Do tego plecak medyczny (MedicBackpack), cały kontener zaopatrzenia (DropoffCargoContainer), regał z apteczkami (HealthPackRack), mini-rakiety (MiniMissiles), a nawet bomba atomowa (Nuke).

Zobacz na YouTube

Co interesujące, jest też całkiem nowa frakcja przeciwników o nazwie Illuminate. Ta nie będzie zapewne niczym nowym dla osób pamiętających pierwszą część serii, gdzie służyła za przeciwników. Zgadzają się też nazwa jednej z jednostek - Obelisk

Nie da się ukryć, że Helldivers 2 otrzyma po premierze długie wsparcie, lecz odpowiedzialne za produkcję studio Arrowhead jest względnie małe i musi odpowiednio dobierać, nad czym może pracować. Mowa na przykład o braku DLSS.

„OK, skomentują. DLSS to fajna technologia, ale nie jest koniecznością. Jeśli mam dostępne zasoby przerobowe, to wolę skupić się na podstawowej rozgrywce i na tym, co najważniejsze, by gra była sukcesem. Takie myślenie wydaje się sprawdzać” - przyznał niedawno Johan Pilestedt, szef firmy (szybko dodał, że to nie oznacza, iż DLSS nigdy nie pojawi się w grze).

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Helldivers 2

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze