Skip to main content

Twój wymarzony Manewr może trafić do Helldivers 2. Twórca prosi graczy o nowe pomysły

Propozycji jest całkiem sporo.

Johan Pilestedt - do niedawna szef studia Arrowhead - zorganizował na swoim profilu X zabawę, w ramach której gracze mogą wysuwać własne propozycję Manewrów w Helldivers 2. Pomysłów jest już całkiem sporo, a najlepsze mają szansę trafić do gry.

Okej, dajcie mi swoje najlepsze pomysły na Manewry w Helldivers 2!” - czytamy we wpisie dewelopera, pod którym błyskawicznie pojawiła się masa mniej lub bardziej pomysłowych propozycji.

Oczywiście duża część graczy stawia na Manewry ofensywne, jak opcję zamrożenia grupy przeciwników na dużym obszerze, odwrócenie ich uwagi za pomocą wabika, czy specjalny nalot, który zrzuciłby na pole bitwy grupę sojuszniczych automatonów.

Tak wiele świetnych pomysłów. Niech ich przybywa! To o wiele bardziej zabawne niż burza mózgów w sali konferencyjnej. Zobaczymy, czy któryś z nich zostanie podchwycony!” - pisze Pilestadt w komentarzu.

Na niektóre komentarze deweloper odpowiada osobiście, co może być pewną sugestią, że zespół faktycznie zainspiruje się propozycjami fanów. Wśród ciekawszych Manewrów wyjętych świeżo z wyobraźni graczy wypada wymienić również:

  • bombę zadającą małe obrażenia, ale całkowicie wytrącającą przeciwników z równowagi
  • zrzut plecaków, z których będzie grała bez przerwy propaganda Super Ziemi
  • bombę, która zasypie przeciwników ostrymi kawałkami metalu
  • potężny pocisk, który przebije się przez ziemię i zahamuje na chwilę respawn Terminidów
  • nalot wielkiego orła z zamontowanym głośnikiem, który będzie odstraszał przeciwników

Co bardziej złośliwi gracze sugerują, że Pilestedt prosi o pomoc tylko po to, aby ostatecznie po prostu osłabić Manewry dostępne już w grze. Arrowhead nie raz już jednak pokazało, że ceni sobie opinie społeczności, więc może i tym razem weźmie sobie do serca pomysły graczy.

Zobacz także