Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin od Netflixa - oficjalny plakat serialu oraz zdjęcia Geralta, Yennefer i Ciri

Pierwsze fotografie od twórców.

Platforma Netflix opublikowała oficjalny plakat serialu Wiedźmin, a także kilka zdjęć głównych postaci - Geralta, Yennefer i Ciri. Najprawdopodobniej ruszyła więc kampania marketingowa produkcji, która zadebiutuje pod koniec roku.

Plakat prezentuje Białego Wilka stojącego plecami do widza. Bohater ma na sobie skórzaną, ćwiekowaną zbroję i jeden miecz na plecach. Widać też, że ma uwiązane włosy.

Ponadto, w lewym górnym rogu umieszczono oficjalne logo serialu.

Serial Wiedźmin - plakat

Jest też zdjęcie Yennefer, stojącej na tym samym tle, co Wiedźmin. Czarodziejka trzyma w dłoni sztylet. W postać wciela się Anya Cholatra. Poniżej zbliżenie na twarz.

Serial Wiedźmin - Yennefer
Serial Wiedźmin - Yennefer

Fotografia Ciri przedstawia dziewczynę w lesie, ubraną w długi płaszcz - a także kolejne zbliżenie. W roli przybranej córki Geralta Freya Allan.

Serial Wiedźmin - Ciri
Serial Wiedźmin - Ciri

Na koniec jeszcze dwa ujęcia Geralta - tym razem z profilu, od przodu i na zbliżeniu.

Serial Wiedźmin - Geralt
Serial Wiedźmin - Geralt
Serial Wiedźmin - Geralt

Zobacz: Netflix - co nowego: lipiec 2019, seriale i filmy

Pierwszy sezon serialu Wiedźmin - składający się z ośmiu odcinków - zadebiutuje najprawdopodobniej w grudniu. W rolę Białego Wilka wciela się Henry Cavill - aktor znany z roli Supermana w filmach na bazie komiksów DC.

Źródło: Twitter

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze