Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wideo z Cyberpunk 2077: Phantom Liberty prezentuje nową lokację

Czarny rynek.

CD Projekt pojawił się niedawno na imprezie Xbox Games Showcase, gdzie na „rozszerzonej” konferencji pokazał szereg ujęć z rozgrywki w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, z naciskiem na jedną z nową lokacji. Teraz materiał opublikowano w samodzielnej formie.

Mowa o Czarnym Rynku w dzielnicy Dogtown, wprowadzanej właśnie w nadchodzącym rozszerzeniu. - To miejsce, gdzie jako gracz i najemnik można nabyć unikatowe cyberwszczepy, bronie i rzeczy, których nie można znaleźć nigdzie indziej w tym świecie - zapewnia wcielający się w narratora Paweł Sasko, reżyser zadań.

- Dogtown to część Night City, ale ma charakterystyczny wygląd i styl - dodaje. - Znajduje się poza jurysdykcją policji, przyciągając różnorakich ekscentryków i typy spod ciemnej gwiazdy.

Trailer nie będzie zapewne nowością dla uważnych czytelników, lecz teraz dostępny jest w wysokiej jakości - nawet 4K. Jak na materiał z imprezy Microsoftu przystało, ujęcia zarejestrowano na konsoli Xbox Series X.

Nowe wszczepy z Czarnego Rynku pozwolą zrobić unik w powietrzu (air dash), zauważyć wrogów przez ściany czy... zmienić wygląd, by zgubić policyjny pościg. Ten ostatni element został podobno znacznie rozbudowany, tak samo jak i cała mechanika cyberwszczepów.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty zadebiutuje 26 września. „Widmo Wolności to dodatek w starym, dobrym stylu - z fabułą osadzoną w nowej części miasta, misjami pobocznymi, aktywnościami i przebudowanym drzewkiem umiejętności” - zapewniał Zbyszek w niedawnych wrażeniach.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze